Mēs piedāvājam 

 

Sadarbības partneri 

             
 

Darījumu slēgšana pa telefonu: runu paraugi

Atpakaļ
Cena:
63,89 EUR

Digitālā rokasgrāmata internetā ar dokumentu paraugiem “Darījumu slēgšana pa telefonu: runas paraugi” palīdzēs samazināt atteikumu skaitu, skaidrojot kas tieši ir jāsaka pārdošanas sarunā, lai veicinātu klientu pirkt ar iepriekš sagatavotiem runas paraugiem.  

Ja Jūs pārdodat vai vadāt tos, kuri pārdod, tad, neskatoties uz klientu daudzveidību ir jāsaskaras ar tipveida atteikumiem (a) klientu neinteresē Jūsu piedāvājums, (b) klientam nav naudas, (c) klientam nav laika, (d) klients vēlas padomāt, (e) klients jau ir kaut ko līdzīgu nopircis, (f) Jums nav laba cena, (g) klienti nevēlas neko mainīt, (h) klients nevēlas iedziļināties Jūsu piedāvājumā, (i) Jūsu sadarbības nosacījumi nav pieņemami.  

Ir daudz mācību kursu un literatūras par pārdošanu, tomēr sarežģītākais pārdošanā nav tajā, kas jāzina, bet gan tajā kas jāzina un jāprot pareizi izdarīt, jeb vēl precīzāk – kas tieši noteiktā situācijā ir jāsaka.  

Un šeit pats efektīvākais instruments ir iepriekš sagatavoti RUNAS PARAUGI katrai paredzamajai pārdošanas dialoga situācijai, lai nezaudētu kontroli pārdodot.

Lai saglabātu kontroli šādās situācijās, ir jābūt precīzam rīcības plānam, proti, jāzina ko pateikt un kā rīkoties. Tas nozīmē, ka uzņēmumam kopumā ir jāizveido un atsevišķam profesionālim jāpārvalda pārdošanas scenārijs.   

Digitālā rokasgrāmata ir uzrakstīta pieejamā, tehniski nespecifiskā stilā, un tai pievienoti dokumenti, ar kuru palīdzību varēs salīdzinoši ātri izveidot uzņēmuma produktu pārdošanas scenāriju, kas ievērojami samazinās pārdošanas cilvēku apmācību izmaksas un pārdošanas prasmju kontroli.  

Grāmatas pamatizdevuma autori ir БИЗНЕС ЕНЦИКЛОПЕДИИ un BIZNESA ROKASGRĀMATA speciālisti ar apjomīgu pieredzi pārdošanā un pārdošanas vadībā.