Mēs piedāvājam 

 

Sadarbības partneri 

             
 

Klajā nākusi digitālā rokasgrāmata ar runu paraugiem pārdošanai pa telefonu

Atpakaļ

Rīga, 10.aug., NOZARE.LV. Klajā nākusi jauna digitālā rokasgrāmata “Darījumu slēgšana pa telefonu: runu paraugi”, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja SIA “Biznesa rokasgrāmata” biznesa attīstības vadītājs Jānis Stauga.

Jaunajā izdevumā apkopoti runu paraugi pārdošanai pa telefonu, piedāvājot argumentus biežāk sastopamajiem potenciālo klientu tipveida iebildumiem un atteikumiem.

Pārdošanas pieredze rāda, ka ar vēlmi pārdot un labām zināšanām par produktu bieži vien nepietiek, ja ir grūtības pārvarēt sākotnējo pretestību, pietiekami pārliecinoši argumentējot potenciālā klienta iebildēm. Efektīvākais instruments sarunas vadīšanā ir iepriekš sagatavoti runu paraugi katrai situācijai, norāda grāmatas izdevēji.

Digitālā rokasgrāmata uzsver, ka nav viena pareizā argumenta, kas viennozīmīgi garantētu klienta “jā”, bet ir iespējams, izvēloties atbilstošai situācijai piemērotu sarunas loģiku, samazināt klientu sākotnējo pretestību uzklausīt piedāvājumu, iemācīties atbildēt uz iebildumiem, kā arī stimulēt klientu lēmumu pirkt.

Digitālā rokasgrāmata ir uzrakstīta tehniski nespecifiskā stilā un tai pievienoti dokumentu paraugi, ar kuru palīdzību salīdzinoši ātri ir iespējams izveidot savu uzņēmuma produktu pārdošanas paraugu, skaidro izdevēji.

Laura Liepiņa
Nozare.lv

Plašāk - http://rokasgramata.lv/gramatas/?product_id=151